-
Ciudat
observ ca nu mai pot sa vad anunturile google de pe calulatorul meu .
Foarte ciudat . nici in explorer nici in firefox.
nu am dat inca restart la el .. dar ..
pe alt calculatoare merge ok ..
mergea azi dimineatza .. dar acuma nu mai merge ..
stiti care ar fi cauza ?
-
-
Ai instalat vreun antivirus intre timp? Ex. Kaspersky.
-
Stai linistit, eu le vad. Asa cum a zis si Diana, cred ca e un adbloker (dintr-un antivirus sau toolbar), sau o eroare de explorer.
-
nu cred ca e de la browser ... ca nu imi apare nici in firefox nici in explorer.
Poate e de la Kaspersky, dar ciudat e faptul ca asa dintr-o data sa se fi activat ... ca eu nu i-am facut nimic..
o sa vad luni ... ca e calculatorul de la servici
-
Kaspersky - Anti-Spy - dezactiveaza anti-banner.