M-am uitat pe site la mine si reclamele imi apar aiurea.Se observa din poze mai multe...m-am uitat si la marimea lor e ok...si pana acu era ok
Versiune printabilă
M-am uitat pe site la mine si reclamele imi apar aiurea.Se observa din poze mai multe...m-am uitat si la marimea lor e ok...si pana acu era ok
Si eu m-am speria ca apar aiurea. Nu numai tu o patesti.
mie imi apar ok
Era sigur o problema de style sau de cache de browser, sau orice altceva.
la mine inca apar aiurea...tie iti apar bine pe siteul meu?
Cred ca tre bagat un update la explorer :))
Si la mine is busite reclamele.
Dar pe forumu ala cu logan apar bine acum.