Nu respecta TOS dupa parerea mea acea integrare.
Versiune printabilă
Nu respecta TOS dupa parerea mea acea integrare.
se pare ca google are alta parere :)
respecta ca sageata nu este catre ads.... e misto meniul dar adurile din mijloc.. "jalnice"? :D
toate sunt la limita ilegalitatii... inseamna ca site`urile sunt facute pt ads... ceea ce spune tot despre ele.. eu sunt de parere ca trebuie sa lasi omul sa vada reclama.. sa stie ca da clik pe un ads.. daca al iei cu abureala .. nu mai vine pe acolo...
dealofday.com este al lui joel comm, care a scris citeva carti f. interesante pe tema adsense-ului si care au fost recomandate si aici pe forum.
omul chiar site ce face si ce spune.
interesant oricum are un pr 7 siteul...
designu in rest nu-mi place de loc.. fff alandala, dezordonat.. chiar ca vrei sa dai pe reclame sa scapi de asa site :D
dar acesta implementare de ads?? cum arata..?
Eu vad Neogen nu Adsense. Si oricum nu cred ca ai voi sa pui Adsense pe site-uri adult.
ma refeream doar la modul de implementare.. oricum e un site phpbb comun.. deci daca ai o alta tema pe forum poti folosi si adsense. si sa stii ca am vazut si pe site`uri adult adsense..
Asta nu inseamna ca nu vor avea contul inchis.Citat:
Postat în original de Mascka