-
Suspendare plata
Scuze pt intrebarea de n00b insa sunt foarte nou in Adsense, am obtinut contul cu greu si nu vreau sa stric ceva pe acolo :p
Am dat la Plati in asteptare pe suspendare plati. Din asta inteleg ca nu voi primi lunar cecul cand atinge pragul insa intrebarea este :
banii se vor acumula iar cand debifez suspendarea platilor voi primi toti banii ?
Edit : da m-am lamurit :D se poate sterge post-ul
-
E la fel ca si cand n-ai acumula minimul de plata intr-o luna. Suma se reporteaza pentru luna urmatoare.
Sa ai grija cand debifezi. Daca nu o faci inainte de 15 a lunii respective, vei primii banii abia in urmatoarea (la finalul celei de-a doua luni).
-
mersi cristi
nu e problema de cand ii primesc, important e sa ii primesc