Si la mine :) everything is ok :))
Versiune printabilă
Si la mine :) everything is ok :))
Hopa si la mine e totul ok. Plata emisa
Da, s-a eliberat totul, dar cred ca ati navalit toti la ridicat banii, ca am trecut pe la vreo 5 banci si nici una nu avea $. Si nu e nu stiu ce suma... Eram cu tata si m-am laudat ca am mai multi bani decat banca :)
Credit Europe, intr-un final, nu s-a facut de ras.
Si eu tot de la credit europe i-au banii(mai ales ca lucreaza mama acolo si ca angajat poate stabili un curs mai mare decat e afisat la ghiseu) :)
nu prea au $ bancile cand scoti banii de la google, dar eu ii cer in RON si nu e nici o problema
Si eu am primit pe 1 octombire.